extimg

MAKALE KAYIT SİSTEMİ

MAKALE KAYIT SİSTEMİ nedir ? Makale başlıklarını, içeriklerini ve kategorilerini belirleyerek kaydedebilecekleri bir uzantıdır.

5.00 (4)
Publisher: Aksu Yazılım
Overview
Stats
Download
Reviews

Overview

What is MAKALE KAYIT SİSTEMİ?

MAKALE KAYIT SİSTEMİ nedir ? Makale başlıklarını, içeriklerini ve kategorilerini belirleyerek kaydedebilecekleri bir uzantıdır..

SCREENSHOT

Preview
screen shot
Preview
screen shot

SUMMARY

MAKALE KAYIT SİSTEMİ, kullanıcıların makale başlıklarını, içeriklerini ve kategorilerini belirleyerek kaydedebilecekleri bir platform sunar. Sistemi kullanmak oldukça basittir: önce makale başlığı, ardından makale içeriği ve kategori bilgileri girilir. Örneğin, "Teknoloji" kategorisinde bir makale oluşturulabilir. Makale kaydedildikten sonra, kullanıcılar kaydedilen makaleleri görebilir ve bu makalelere diledikleri zaman erişebilirler. Sistem aynı zamanda kullanıcılara, kaydedilen makaleleri düzenleme veya silme seçenekleri sunar. Temalar aracılığıyla kullanıcılar, arayüzlerini özelleştirebilir ve istedikleri görsel teması seçebilirler. Sade ve kullanıcı dostu bir arayüzü olan bu sistem, makale yönetimini kolaylaştırır.

See More

Stats

15 Days

Trends for MAKALE KAYIT SİSTEMİ:

Rank

#0
--

User count

#
--

Category Rank

#
--

Rating

#5.00
--

Download

The latest version of MAKALE KAYIT SİSTEMİ is available on the Chrome web and is currently being used by 12 active users. The initial version was launched on 2023-12-28.

Total Downloads:  0(Downloads from CRX Insider)

HOW TO INSTALL MAKALE KAYIT SİSTEMİ FROM A CRX FILE

  1. Download MAKALE KAYIT SİSTEMİ CRX file
  2. NOTE: Sometimes the browser may block downloading / installing CRX file from outside the Chrome Web Store. If so, you may need to download the ZIP file instead
  3. In the URL bar, go to chrome://extensions
  4. Enable Developer mode
Show more

Ratings

5.00

Average Rating

Total ratings

4

USER REVIEWS (0)

No reviews